RC1206FR-07348KP
MFR.Part #
RC1206FR-07348KP
JLCPCB Part #
C5720502
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS