RC1206FR-072R8L
MFR.Part #
RC1206FR-072R8L
JLCPCB Part #
C137323
Description
-55℃~+155℃ 2.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS