RC1206FR-072R61L
MFR.Part #
RC1206FR-072R61L
JLCPCB Part #
C488713
Description
-55℃~+155℃ 2.61Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS