RC1206FR-072R15L
MFR.Part #
RC1206FR-072R15L
JLCPCB Part #
C488693
Description
-55℃~+155℃ 2.15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS