RC1206FR-072M61P
MFR.Part #
RC1206FR-072M61P
JLCPCB Part #
C5720492
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS