RC1206FR-072K74L
MFR.Part #
RC1206FR-072K74L
JLCPCB Part #
C488717
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS