RC1206FR-072K61P
MFR.Part #
RC1206FR-072K61P
JLCPCB Part #
C20163664
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS