RC1206FR-072K49P
MFR.Part #
RC1206FR-072K49P
JLCPCB Part #
C7038425
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS