RC1206FR-0729K4L
MFR.Part #
RC1206FR-0729K4L
JLCPCB Part #
C274038
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS