RC1206FR-0728R7P
MFR.Part #
RC1206FR-0728R7P
JLCPCB Part #
C6638392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS