RC1206FR-0727RP
MFR.Part #
RC1206FR-0727RP
JLCPCB Part #
C7276361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS