RC1206FR-0727KL
MFR.Part #
RC1206FR-0727KL
JLCPCB Part #
C137340
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS