RC1206FR-07270RL
MFR.Part #
RC1206FR-07270RL
JLCPCB Part #
C137341
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS