RC1206FR-0726R1P
MFR.Part #
RC1206FR-0726R1P
JLCPCB Part #
C20163657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS