RC1206FR-0724RL
MFR.Part #
RC1206FR-0724RL
JLCPCB Part #
C163382
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS