RC1206FR-0724KP
MFR.Part #
RC1206FR-0724KP
JLCPCB Part #
C20163655
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS