RC1206FR-07249KP
MFR.Part #
RC1206FR-07249KP
JLCPCB Part #
C7038419
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS