RC1206FR-07249KL
MFR.Part #
RC1206FR-07249KL
JLCPCB Part #
C137349
Description
-55℃~+155℃ 200V 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS