RC1206FR-0723K2L
MFR.Part #
RC1206FR-0723K2L
JLCPCB Part #
C488742
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS