RC1206FR-07215KP
MFR.Part #
RC1206FR-07215KP
JLCPCB Part #
C20163646
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS