RC1206FR-07205KL
MFR.Part #
RC1206FR-07205KL
JLCPCB Part #
C488729
Description
-55℃~+155℃ 200V 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS