RC1206FR-071M1P
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-071M1P
JLCPCB Part #
C5862033
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS