RC1206FR-071K78P
MFR.Part #
RC1206FR-071K78P
JLCPCB Part #
C6965340
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS