RC1206FR-071K69L
MFR.Part #
RC1206FR-071K69L
JLCPCB Part #
C274077
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS