RC1206FR-071K3P
MFR.Part #
RC1206FR-071K3P
JLCPCB Part #
C6757444
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS