RC1206FR-071K3L
MFR.Part #
RC1206FR-071K3L
JLCPCB Part #
C185264
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS