RC1206FR-071K21L
MFR.Part #
RC1206FR-071K21L
JLCPCB Part #
C274030
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS