RC1206FR-071K15L
MFR.Part #
RC1206FR-071K15L
JLCPCB Part #
C327255
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS