RC1206FR-07180RP
MFR.Part #
RC1206FR-07180RP
JLCPCB Part #
C7038411
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS