RC1206FR-0716RP
MFR.Part #
RC1206FR-0716RP
JLCPCB Part #
C6378857
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS