RC1206FR-0716KP
MFR.Part #
RC1206FR-0716KP
JLCPCB Part #
C7336214
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS