RC1206FR-07165KP
MFR.Part #
RC1206FR-07165KP
JLCPCB Part #
C6965331
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS