RC1206FR-07162RP
MFR.Part #
RC1206FR-07162RP
JLCPCB Part #
C5720472
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS