RC1206FR-07154RL
MFR.Part #
RC1206FR-07154RL
JLCPCB Part #
C274043
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS