RC1206FR-07150RL
MFR.Part #
RC1206FR-07150RL
JLCPCB Part #
C137387
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS