RC1206FR-07147RP
MFR.Part #
RC1206FR-07147RP
JLCPCB Part #
C6757440
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS