RC1206FR-07140KL
MFR.Part #
RC1206FR-07140KL
JLCPCB Part #
C488650
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS