RC1206FR-0713KL
MFR.Part #
RC1206FR-0713KL
JLCPCB Part #
C488643
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS