RC1206FR-0713K3P
MFR.Part #
RC1206FR-0713K3P
JLCPCB Part #
C6757438
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS