RC1206FR-07133KP
MFR.Part #
RC1206FR-07133KP
JLCPCB Part #
C7336210
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS