RC1206FR-0712RL
MFR.Part #
RC1206FR-0712RL
JLCPCB Part #
C185266
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS