RC1206FR-07121RP
MFR.Part #
RC1206FR-07121RP
JLCPCB Part #
C7336202
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS