RC1206DR-07300KL
MFR.Part #
RC1206DR-07300KL
JLCPCB Part #
C6378834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS