RC1206DR-07274KL
MFR.Part #
RC1206DR-07274KL
JLCPCB Part #
C472221
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS