RC1206DR-0723K7L
MFR.Part #
RC1206DR-0723K7L
JLCPCB Part #
C3931677
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS