RC1206BR-0728K7L
MFR.Part #
RC1206BR-0728K7L
JLCPCB Part #
C20163638
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS