RC1206BR-07124KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206BR-07124KL
JLCPCB Part #
C6757420
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS