RC0805JR-1391RL
MFR.Part #
RC0805JR-1391RL
JLCPCB Part #
C6639158
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS