RC0805JR-1368RL
MFR.Part #
RC0805JR-1368RL
JLCPCB Part #
C7038369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS