RC0805JR-132R7L
MFR.Part #
RC0805JR-132R7L
JLCPCB Part #
C7038363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS